MJM TRANS DNES

Za takmer 20 rokov svojej existencie sa firma stala takzvanou ” Fialovou Kravou ” vo svojom obore a zaradila medzi popredných partnerov v stavebníctve v okolí Bratislavy a Záhoria. Vďaka profesionálnemu prístupu, ústretovosti a dlhoročnej existencii si MJM TRANS vybudovalo nadštandardné vzťahy s rôznmymi Slovenskými, Českými, ale aj Rakúskymi stavebnými či dopravnými firmami. Práve tieto partnerstvá pomáhaju pri realizacíí komplexnejších stavieb a robia z firmy silného partnera na stavebnom trhu. Cieľom spoločnosti je aj naďalej idelógia zakladateľa kvôli ktorej začínal podnikať – poskytnúť zákazníkovi kvalitnú, spoľahlivú, expresnú a profesionálne odvedenú prácu, ktorá dopomôže ku kompletizácii stavby či rekonštrukcie.

Spoločnosť MJM TRANS je taktiež vedená v registri konečných užívateľov výhod (RKUV), ktorý slúži na overenie vlastníckej štruktúry podnikateľov, s ktorými sa uzatvára zmluva vo verejnom obstarávaní. RKUV umožňuje firmám uchádzať sa o štátne zakázky a teda aj overuje kredibilitu firmy. Zápis v tomto registri potvrdzuje, že spoločnosť MJM TRANS s.r.o. je solidárnou a bezproblémovou slovenskou firmou.

HISTÓRIA FIRMY

V roku 1995 sa zrodil v hlave zakladateľa – Jána Plevu napád o založení prepravnej spoločnosti, ktorá si bude ctiť tradičné hodnoty ako férovosť voči zákazníkovi, ústretovosť a kvalita. O rok neskôr, v roku 1996 si Ján Pleva založil živnosť, kúpil prvé auto- LIAZ Š 110 HR a začal podnikať. Začiatky boli tažké, celá firma stála iba na ňom a všetko si musel manažovať sám, od získavania zákaziek cez odvádzanie roboty až po fakturáciu. Časom sa začala firma rozrastať a pribudli aj prví zamestnanci, ktorí pomohli urýchliť rozvoj spoločnosti. V roku 2007 sa firma zmenila zo živnosti na spoločnosť s ručením obmedzením a premenovala sa na názov ako ho poznáme dnes- MJM TRANS s.r.o. Dnes MJM TRANS zamestnáva viac ako 18 profesionálov v oblastiach prepravy stavebného materiálu, autožeriavov, výkopových, zemných a búracich prácach a likvidácie odpadu.

V roku 2020 sme otvorili takisto aj našu prvú prevádzku pneuservisu pre nákladné a osobné vozidlá s názvom Rapid Pneu v Stupave. Tak ako pri nákladnej autodoprave, aj pri pneuservisných službách sa zameriavame najmä na spokojnosť zákazníka, rýchle termíny prezutia a samozrejme kvalitne odvodenú prácu.

NAŠE POSLANIE

Naším cieľom pre nasledujúcich päť rokov je zaradiť sa v Západoslovenskom kraji medzi top tri firmy s nákladnou autodpravou a poskytovať komplexné služby v oblasti nákladnej autodopravy, mobilných žeriavov a výkopových a búracich prác.

Sme presvedčení, že tento cieľ dosiahneme, ak budeme aj naďalej  úprimnou a spoľahlivou firmou ktorá bude konštantne odvádzať mimoriadne dobre odvedenú prácu profesionálmi vo svojom obore. Kvalita a spoľahlivosť u nás bola, je, a vždy aj bude stáť na prvom mieste.

Firma v číslách

0 Nákladných áut a mechanizmov
0 Rokov na trhu
0+ Spokojných klientov
0 Zamestnancov

Blog

Novinky z nášho blogu